SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA!
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
132407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e III-të, ka sipërfaqe prej 77.00 m2 dhe ka këtë përbërje:

- Dhome dite & Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Korridor
--------------------------------------------------------------
Përparësite tjera:
* Ndërtim i ri
* E mobiluar,
* Furmnizim me ujë 24 ore.
* Parking të mjaftueshëm
* Ashensor
Informata rreth publikuesit
Ndermjetsime Pronash
Prishtinë
049 494 983
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »