SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia e mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepija e Mobiluar me 90m2 me Oborr qe perfshin siperfaqen prej 3 ari . Shtepija gjindet ne lagjen "Lidhja e Prizrenit"- Prishtine. Shtepija ka 2 dhoma gjumi, nje sallon , kuzhinen e kompletuar, hapesiren per ngrenie, korridore dhe banjon. Gjithashtu shtepia posedon sistemin e ngrohjes qendrore dhe bodrumin. Ne pjesen e jashtme te shtepise ndodhet hapsira e gjelbert si dhe vendi i parkimit brenda dhe jashte saj. Gjithashtu ne pjesen e oborrit ndodhet dhe pusi(bunari). Shtepia posedon dokumentacion te rregullt . Cmimi Me Marreveshje presim bleres serioz .
Informata rreth publikuesit
lorik
Prishtinë
044332573
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »