SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome me qera ( per femra ) , Lakrishte, Prishtine
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Momentalisht kemi nje dhome te lire per nje ose dy persona, vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 45 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me banueset te tjera. Banesa eshte e mobiluar, lavatriqe, wifi, banjo dhe kuzhina e perbashket me banueset tjera, gjithashtu posedon edhe nxemje qendrore. Tel per kontakt +377 45 576 734( viber, whatsapp) ose +377 44 121 310 + viber
Informata rreth publikuesit
Valon G.
Kacanik
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »