SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
patundeshmeri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Madhësia :
3600 m²
ID e produktit :
132448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 36.5 ari toke ne rrugen Ejup Statovci e cila qon ne fashatin Zaskok dhe eshte e pershtatshme per biznes, banim dhe me qira. Lokacioni eshte vetem 15 minuta ecje kembe deri ne qenter te qytetit te Ferizajit. Infrastruktura eshe me ujesjelles, kanalizim, rruge te asfastuar dhe rryme. Pronari eshe shqipetar dhe me dokumentacion legjitim. Te interesuarit te lajmerohen ne numrin telefonik 044 819 485 os ne adresen elektronike durikorabi57@yahoo.co.uk
Ju mirepresim me mireseardhje
Informata rreth publikuesit
enver
Ferizaj
37744819485
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »