SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANESA ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
132476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera superbanesa në Lagjen e Spitalit, ndërtim nga Vllëzërit Asllani

Banesa në katin e 7 ka këtë renditje:

Sallon kuzhinë + 2 dhoma gjumi + banjo + balkon + koridor të madh, po ashtu përmban dhe kondiconier dhe nxemse qendrore me kalldaj

çmimi : 400 euro

Banesa preferohet të lëshohet për familje dhe nderkombëtar

tel::049889854/044889854
viber +37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »