SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 58m2. Mati 1. Kati 3. Sima&albvision
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 1 dhome gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
E gatshme ne dhjetor 2016.
Telefon dhe wiber +37744601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »