SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qira te Stacioni i Autobusit 4 Breg Diellit
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte 130 m2 dhe posedon nje hapesire shume te madhe banimi ku ne keto m2 jane te shperndara:
Qendrimi shume i madh ditore se bashku me kuzhine
Dy dhoma te gjtumit te mdhaja
Banjo
Shpajz
Dy terasa

Cmimi: 450E

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »