SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA BREGU I DIELLIT TE INXHENERINGU
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
132516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA BREGU I DIELLIT TE INXHENERINGU

• Bregu i Diellit
• Banesë e mobilume
• Kati 6
• 85m2
• Sallon
• Kuzhinë
•2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

Çmimi 260 euro

Lëshoj banesë me qera ne lagjen Bregu i Diellit te banesa e inxheneringut banesa ndodhet ne katin e 6 banesa ka kete renditje Sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon, banesa eshte e mobilume, banesa ka uje 24 ore si dhe nxemje qendrore me elektrik.

Banesa lëshohet me qera për familjar ose Çifte.

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151 #whatsApp
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmeria
Prishtinë
+37745688151
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »