SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender afer hotelit GRAND
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender afer hotelit "Grand", banesa ka pamje ne dy ane: rrugen kryesore dhe mpraba objektit, eshte ne katin e trete, ka siperfaqe prej 64m2 ne dokumente, ndersa faktike mbi 70m2.
Banesa ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkone.
Cmimi eshte 125.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »