SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 90m2 me qira ne Kalabri, Kompleksi Fitorja.
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 90m2 me qira ne Kalabri, Kompleksi "Fitorja".
Banesa eshte ne katine e kateret, ka lift ne funksion, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi eshte 280euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »