SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender ne sheshin "Zahir Pajaziti"
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender ne sheshin "Zahir Pajaziti", perballe hotelit "Grand", me pamje nga sheshi. Banesa eshte ne katin e pare, ka siperfaqe prej 57,6m2 ne dokumente, ndersa faktike rreth 65m2.
Banesa ka kete renditje: Dhome dite, kuzhine e vecante, dhe nje dhome e gjumit.
Cmimi eshte 155.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »