SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96m2 ne lagjen Arberia / Dragodan.
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 96m2 ne lagjen Arberia / Dragodan.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka lift ne funksion, ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e leshuar me qira me kontrate 2 vjecare me çmim 350euro.
Çmimi i shitjes eshte 75000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »