SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 64m2 ne Lagjen Arberia / Dragodan.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 64m2 ne Lagjen Arberia / Dragodan.
Banesa eshte ne katin e pare, ka dhome dite me kuzhine, nje dhoma e gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Çmimi eshte 750euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »