SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me Qira banesen te Qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira te Qafa , perballe ish klubit te boksit Prishtina, banesa gjindet ne katin e 2, dhe eshte e mobiluar.
Banesa ka kete Renditje ;
Sallon + kuzhine
Dhome te fjetjes
Korridor
Banjo
Terase
Per informata me te hollsishme : +377 (0) 45 367 037
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »