SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në breg diellit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka plan shumë modern, është ndërtim i ri dhe e mobiluar. Ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,2 banjo ,ballkon.Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë me diell të mjaftueshëm gjatë gjithë ditës si dhe pamje të bukur nga ballkoni. Ambienti përreth lagjes është i gjelbëruar dhe ka parking të mjaftueshëm për vetura si dhe kompleksin e lodrave për fëmijë.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »