SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
132544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira qe ndodhet ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Banesa ka 60 m2 , Ka dy dhoma gjumi , dhome dite me kuzhine, banjo , shpajz dhe ballkon. Ka ngrohje qendrore te qytetit dhe eshte e mobiluar komplet.
Leshohet per familjare dhe per kohe te gjate .
Informata rreth publikuesit
Syle
Prishtinë
044144401
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »