SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne dardani ndertim i ri banesa e beni dones
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
132552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshohet banesa me qira ne dardani te beni dona ,kati i V-te 60m2,çmimi 250 euri ndertim i ri ,uji 24 ore me lift dhe hymje me kartele.

Bnesa posedon sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,ballkon,banjo,koridor

tel. 049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »