SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në lagjen Arbëri Rr. “Metush Krasniqi”
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
750 m²
ID e produktit :
132559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra Pirro gjithmonë më afër juve, me oferta që lëjnë për të dëshiruar!

Shiko pak se çfarë kemi sjellë për ju?

Shtëpi moderne, speciale dhe shumë e veqantë!

Nëse hyrja e Parë dhe e Dytë janë të mbyllura juve si alternativ ju mbete hyra e Tretë, shtëpi me tri hyrje!

Shitet SHTËPIA në lagjen Arbëri Rr. “Metush Krasniqi”

Posedon:

• 750m2,
• 3 katëshe,
• 4 dhoma gjumi,
• 2 sallona,
• 2 kuzhina,
• 4 banjo,
• 2 ballkona,
• Rezervar me 300l ujë,
• Kënd për ngrohje,
• Garazhë për dy vetura me mekanizëm automatik,

E renovuar, Çmimi 500.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »