SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 30 ari Truall ne Prishtine
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:46
Madhësia :
30000 m²
ID e produktit :
132561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet ne lokacion perfekt te banimit ne Shtepia private ku keni mundesi te bleni Truall 30Ari mirepo edhe te parcelizuar sipas hapesire qe ju kerkoni.

Traulli gjendet afer Hotel EMERALD me konkretisht mbrapa ti.

Rruga eshte e shtruar dhe rregulluar me kubeza, e Ndriquar me rryme ne shtylla Elektrike, kanalizimi funksional, Uje pa nderprerje.

Kontrata behet te noteri dhe bartia e pronsis behet automatikisht ne emrin tuaj.
Parcelat jane me Flete Poseduese

Cmimi: 8000E i negocueshem

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »