SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender te qytetit te qafa!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
132570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne qender te qytetit te qafa,banesa posedon dhome gjumi dhe dhome dite.Cmimi 250 euro,banesa ka edhe garazhen me cmim 30 euro.Kati i pare i banimit.Informata 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »