SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet hapesire afariste 140m2 me qera ne qender te qytetit!Delta
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:53
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
132573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapesire afariste me qera ne qender te qytetit,posedon 140m2,ka ne dispozicion 4 njesi dhe kuzhinen,ndodhet ne katin e pare.Cmimi 500 euro i diskutueshem.Informata 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »