SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokalin me qera ne kristal te Pejes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
132582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj lokalin me qera ne kristal te Pejës. Lokali posedon magazinen dhe një banjo.
Eshte i rinovuar dhe është i pershtatshem për çdo veprimtari.
Lokali gjendet ne rrugen Jeton Dedushaj.
Per çmim ju lutem kontaktoni ne këtë numër : 049664983
Informata rreth publikuesit
Argzon
Pejë
049664983
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »