SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa moderne prej 160m2 me qira ne lagjen Arberia/Dragodan
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet #banesa moderne me qira ne lagjen "Arberia/Dragodan", banesa eshte ne katin e dyte, me siperfaqe prej 160m2, ka dhome dite ,kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, dhe terase te madhe prej 30m2.
Banesa eshte e mobiluar me mobile moderne, ka pamje shume te bukur ne drejtim te qytetit.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.

Modern #apartment for rent in Prishtina, in "Arberia/Dragodan", second floor, with a total surface of 160 square meters, it has a living room, kitchen, three bedrooms, a bathroom and a large terace of 30 square meters.
Apartment is fully furnished with modern furnitures, it has a beautiful view towards the city.
For more informations contact us on: 044 518 550/ 045 40 12 12.
#apartmentforrentinprishtina
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »