SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt Afarist në qendër të Gjilanit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
132612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti Afarist në qendër të Gjilanit gjendet përballë Komunës, Shkollës Fillore "Thimi Mitko", tek parku i qytetit.

Hapsira e objektit është 1,000m2, posedon 3 kate, bodrumi, dy banesa banimi dhe hapsirë parkingu.

Për tu interesuar lidhur me Objektin afarist ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit: +377 44 211 333 / +377 44 528 522
Informata rreth publikuesit
Sylejman
Gjilan
+37744211333
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »