SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes Me qera ne Lagjen e Muhaxherve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
132616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Lagjen e muhaxherve , e mobiluar tersisht ka 2 dhoma per fjetje dhe sallonin me kuzhin . Gjendet ne Rrugen Lordi Bajron (shiko harten) .
Viber 049290044
049290044
Informata rreth publikuesit
Julind
Peqan
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »