SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 hektar perball HIB PETROLL NE FUSHEKOSOVE
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '17
Madhësia :
200000 m²
ID e produktit :
132637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcella esht sakt 2 hektar dhe 2 ari.
Ka dalje ne 2 ane.
Ka hyrje rreth 7 metra gjersi.
Mund te ndahet 1 hektar me marrveshje.
Qmimi per 1 ari esht 6000 euro
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »