SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 59m2 ne Gjilan
Çmimi :
€32,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
132642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa n 59m2 perballe vives dhe interexit ne Gjilan.Banesa ka nje ndertime shume cilesore dhe estetik.Banesa ka nje sallon dhe nje dhome.Per me shum informata kontaktoni ne numrin e moposhtem.
Informata rreth publikuesit
Dion
Gjilan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »