SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Arberi te kompleksi i Ambasades Amerikane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TIPARET E SHTEPISE
Shtepia gjendet ne Arberi e shtrire ne nje hapsire prej 3.75Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 500m2 dhe eshte e ndare ne apartmane ku secili kat eshte nje apartman ne vete. Ka kete renditje: tre dhoma dite, tre kuzhina, gjashte dhoma gjumi, pese banjo, shpajz, podrum dhe garazhe, nxemje qendrore me rezervar prej 3.000l 7AC, 2.000l rezervar uji dhe hidrofor.
Te jashtme - dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme, izolim termik, etj.
Te brendshme - nxemje qendrore, dyer të brendshme druri, dysheme me parket ne dhoma dhe pllaka keramike ne kuzhina dhe banjo, internet dhe kabllo TV, kabinete druri në kuzhinë, etj.
Tipare të tjera përfshijnë furnizimin 24 orë me ujë, e vendosur ne nje lagje me lokacion të përkryer me afersi disa minuteshe me qendren e qytetit dhe nje qetesi qe garanton pushim ne gjdo kohe dite - intimitet të plotë në rrugë, parkingjet prane shtëpisë deri në 3 automjete (duke mos llogaritur garazhen).
Kontakt:
044 190 016
+1718 501 8797
Informata rreth publikuesit
Arber
Brooklyn, New York
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »