SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banese me qira ne ULPIANE, prapa AAk-se
mobiluar,30m2 është e porsarenovuar dhe e porsamobiluar.
Banesa posedon:
- një dhomë,
- një kuzhinë
- banjo
- ballkon
Qmimi 250 euro (aftgjate)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »