SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:40
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rr. Muharrem Fejza
Ndertues Premium construction
Mbrapa banesav Royal
Kati 6
Banesa posedon

2 dhoma gjumi
Banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit
Qmimi: 400
Garazhda + 50

Tel;  +377 45 530-080 
+37745478477
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »