SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera Tiranë
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
132671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te Tiranes, tek tregu çam jepet me qera banese 3 dhoma e kuzhine, kati i pare i banimit, e akomoduar per 4 studente. Cmimi 300 euro mujore. Informacione ne tel.
Dhe viber 0038970209660 ne Tetove.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Linalina
+389 70 209 660
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »