SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Tokbashqe - Kodi 0803
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Tokbashqe - Kodi 0803

Perball Shkolles Fillore Gjergj Fishta

Siperfaqe: 70 m2

Kati 4

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Nxemje Qendrore
- Klim
- Parking
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Sigurim

- Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshem per familjar.

Çmimi €280

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »