SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
132679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ne lagjen Lakrishte, Prishtinë. Dhomë dite ( Sallon ), Dhomë gjumi, Kuzhina (ndaras nga dhomat ) dhe Banjo, në Katin e 6-të në funksion 2 lifta të mirmbajtur me servis të kontraktuar.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
043722777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »