SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj dy banesa me qira te komuna e re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
132684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira dy banesa ne arberi te komuna e re banesat jan ne kati 1 dhe 3 jan te paisura me mobilje te reja dhe jan dy dhoma plus salloni me kuzhin posedojn edhe garazhat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
049 181587
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »