SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Banes 84m2 kati i 4 Ndertim te ri Te Dulia pikrisht per ball Parkut te madh Qmimi 630 euro per m2
Çmimi :
€630.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Banes 84m2 kati i 4 Ndertim te ri Te Dulia pikrisht per ball Parkut te madh
Qmimi 630 euro per m2
Banesa posedon
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma te fjetes
Ballkone
Banjo
Banesa eshte ne ndertim e siper e gatshme per banim do te jete ne fund te vitit 2016 .
Banesa ka pamjen nga parku i qytetit.
Eshte e ndertuar nga materialet me cilsore ne treg.
Per me shume mund te na
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebookwww.facebook.com/ornela.gashi.5811 
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »