SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Banesen prej 114m2 ne katin e 9 ne OBJEKTIN DELTA ne Pej Ju qe deshitroni nje banes Fenomenale me nje pamje fantastike
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Banesen prej 114m2 ne katin e 9 ne OBJEKTIN DELTA ne Pej
Ju qe deshitroni nje banes Fenomenale me nje pamje fantastike piktureske me nje Ambijet shum te bukur e mebiluar shum ne menyr profesjonale dhe objekti i ndertuar me nje celsi shum te madhe ku mund te vertetohet dhe te shifet mos hezitoni na kontaktoni sa me par shitet ne menyr urgjente
Banesa ka nje super renditje
- Sallon madh
- Kuzhin
- Dhom te gjumit
- Dhom te ghumit
- Dhom Pritje
- Koridor madh
- ballkona 2
- Shapjz
ju qe keni deshir te jeni ne kate te lara me nje pamje piktureske te qytetit siq po shifet ne foto ku ka nje ferski te madhe nje ajr te veqant ku objekti ka nje siguri te veqant
- Kamera vezhgimi 24-or
- Sigurim -24-or
Andaj ju qe doni nje banes me shum kushte ne nje pozit shum bukur qyqtetit
nje objekt ku ja kan lakmi shum qytetar te pjes
Nje objekt qe ka gjitha dukumentacjonine kryer
Nje objekt ku ka afer gjdo gje
mos hezitoni na kontaktoni
qmimi per komeplet banesen siq pe shifni ne foto komplet e mobiluar e regulluar ekstra vetem 110 mij euro
per me shum info
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebookwww.facebook.com/ornela.gashi.5811 
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »