SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SHTËPI në fshatin Ndërkombëtare (International Village)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet SHTËPIA Komode me Qira në fshatin Ndërkombëtare (International Village). Sipërfaqja (325m²). Trualli (7 Ari).

Renditja:

- Dhome dite me fireplace bukur (Kamin)

- Kuzhine Amerikane

- Master dhoma gjumi me Walk-in Closet

- 3 Dhoma gjumi, 2 Family ½ Banja, dhomen e ndenjes

- Garazh dhe Storage

- Dhome lavanderi dhe bodrum

E mobiluar komplet

TIPARET E SHTËPISE

Te jashtme - dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme për çdo shtëpi, verandë Mbuluar, etj.

Te brendshme - nxemje qëndrore në kuzhine dhe banjo, dyer të brendshme druri, internet dhe kabllo TV, Walk-në banjë dhe dush privat në dhomë gjumi master, detektor tymi, kabinete druri në kuzhinë, etj.

EFIQENCA E ENERGJISE - ECO - Geotermal sistem qëndror Ngrohje / Ftohje, (VAILLANT), 200 litër kursimit të energjisë ngrohës uji me garanci 10 vjeçare, sistem pastrimi vakum. Qëndrore (Rrezja-ELECTROLUX), sistem Solar PV Sistemit për deri në 2 KW me bateri, etj. Karakteristika të tjera përfshijnë shtëpinë e gjelbër, furnizim 24 orë me ujë, e vendosur të përkryer - intimitet të plotë në rrugë me një fund të vdekur dhe vetëm pesë shtëpive në, parkingjet totalit të ardhshme për shtëpinë për deri në 5 automjete.

TIPARET E KOMUNITETIT International Village, gjendet vetëm 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit Prishtina ne një vend ideal për shtëpinë tuaj. Qendra e Komunitetit dhe aktivitete argëtuese përfshijnë: Qendra e komuniteteve, Klub Fitnesi, pishinë, fushë tenisi, fushë basketbolli, shesh lojërash për fëmijë, shteg vrapimi , etj. Utilitiet nderdhe: energji elektrike, telefon, Kable / Internet Services, ujë dhe kanalizim (REHAU, KONTI), trajtimi i ujit (STAHLER Matiç), rezervuar uji, etj. Shërbim roje 24 orë

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »