SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne AKTASH_280
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen AKTASH, mobiluar ne teresi
70
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banj0
- ballkon
- koridor
Qmim 280euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »