SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Dardani te Stacioni policor
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dardani perball stacionit Policor, posedon 72m2 eshte tersishte e renovume.Banesa posedon dhe lift dhe ka pamje nga Bill Clintoni
Banesa ka kete renditje:
- sallon kuzhine ndaras
- dhome gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
Qmim 250euro

Kontakt_whatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »