SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË NE SHITJE MATI 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
132743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje,gjendet ne lagjen Mati zone mjafte e mire dhe e qete. 1Kati 7, Ka siperfaqe 45.7m².

Renditja:

Salloni me kuzhine,
1 dhomë gjumi,
Banjo,
Ballkon.
24 h ujë,
Parking

Çmimi:
750/m²

Kontakti:
Real Estate Imobanimi
Tel: 045 951 358
Viber/Whatsaap: 049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »