SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa mE qIRA 450 M2 dhe Teras 750 m2 ne Qagllavic - Prishtin-Ferizaj
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
132746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati i 4 i Objektit me Qira per Banim ne Qagllavic - Kodi 0804
Lokacioni: Magjistralen Prishtin-Ferizaj
Siperfaqe: 4000 M2
- Objekt 4 Katshe
- Gjenerator dmth ka rrym 24 H
- Objekti ka Trafon e vet
- Izolimi eshte me Standarte Evropiane
- Sistemi i Alarmit dhe kamarave
- Sistemi i kanalaizimit eshte ne rregull.
- Kati i 4 posedon 2 banesa me Siperfaqe 450 m2 dhe terasen 750 m2
- Parking 2000 M2
- Uj 24 H
Çmimi 2500 Euro
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »