SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 me qera afër Parkut te qytetit.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
132749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qera afër Parkut te qytetit.
Banesa gjendet përballë bustit Isa Kastrati dhe është në katin e II-të.
Në qmimin e qeras përfshihen nxemja qëndrore,uji dhe mirëmbajtja.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
1. Kuzhine
3. Dhoma gjumi
1. Ballkon
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »