SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa moderne me qira ne Qender
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
132763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa moderne me qira ne Qender, kati i dyte, me siperfaqe prej 65m2, ka dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe dy ballkone.
Banesa eshte shume bukur e mobiluar, me pamje shume te bukur ne drejtim te qytetit.
Cmimi eshte 500 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »