SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SHTËPI Komode në fshatin Ndërkombëtare (International Village)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet SHTËPIA me Qira në fshatin Ndërkombëtare (International Village). Sipërfaqja (270m²).

Renditja:

- Dhome dite me fireplace bukur (Kamin)

- Kuzhine me Trepezari

- 3 Dhoma Gjumi

- 2 Banjo

- 1 WC

- 2 Ballkona

- Bodrum

- Garazh

E mobiluar komplet, EFIQENCA E ENERGJISE - ECO - Geotermal sistem qëndror Ngrohje / Ftohje, (VAILLANT), 200 litër kursimit të energjisë ngrohës uji me garanci 10 vjeçare, sistem pastrimi vakum. Qëndrore (Rrezja-ELECTROLUX), sistem Solar PV Sistemit për deri në 2 KW me bateri, etj. Karakteristika të tjera përfshijnë shtëpinë e gjelbër, furnizim 24 orë me ujë.

TIPARET E KOMUNITETIT International Village, gjendet vetëm 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit Prishtina ne një vend ideal për shtëpinë tuaj. Qendra e Komunitetit dhe aktivitete argëtuese përfshijnë: Qendra e komuniteteve, Klub Fitnesi, pishinë, fushë tenisi, fushë basketbolli, shesh lojërash për fëmijë, shteg vrapimi , etj. Utilitiet nderdhe: energji elektrike, telefon, Kable / Internet Services, ujë dhe kanalizim (REHAU, KONTI), trajtimi i ujit (STAHLER Matiç), rezervuar uji, etj. Shërbim roje 24 orë.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »