SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG TE DIELLIT-AFER AMBULLANTES
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
132807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Breg te Diellit me saktesisht afer Ambullantes. Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te veqant
dhome gjumi
koridor
teras te mbyllur
banjo
shpajz

Banesa leshohet vetem per familje...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail:bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »