SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 1 dhomshe 32m2 kati 1 Kodra Diellit
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
132808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 1 dhomëshe (garsoniere), në lagjen Kodra e Diellit (Perball monomentit Ibrahim Rugova, afër kryqit te Velanis), me sipërfaqe 32m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, banjo dhe korridor. Banesa shitet ekstra e mobiluar, ka ujë 24H me rezervar. Kontrata behet te Noteri, e gateshme per banim.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 32.000€.

+37744245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »