SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 215m2 me qira ne Lagjen Marigona Residence
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
215 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 215m2 me qira ne Lagjen "Marigona Residence".
Shtepia eshte dy kate dhe podrumi. Shtepia ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, ballkon. budrum 41m2 dhe oborr te rrethuar me pisha.
Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim nga data 01.10.2016.
Çmimi i qirase eshte 900euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »