SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 me qera në Emshir.
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
132829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qera në Emshir.
Banesa gjendet në lagjen Emshir/Kalabria në kompleksin Fitorja dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
2. Ballkon
1. Banjo
1. Wc

Ndërtesa posdeon ashensor si dhe ka hyrjen me kartela dhe mbikqyrje të kamerave.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »