SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Dardani, afër “Viva Fresh”
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
132832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zgjedhja për oferta ka vetëm një emër - Zyra për Shërbime Juridike & Patundëshmëri “PIRRO”.

Ku tjetër mund të klikoni për më shumë oferta?

Aty ku kërkesat tuaja, gjenden në ofertat tona!

Shitet Banesa në Dardani, afër “Viva Fresh”

Posedon:

• 45m2,
• Kati 2,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë dhe trapezari,
• Banjo,
• Koridor,

E renovuar dhe mobiluar,

Çmimi 56.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »