SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit perball banesave te Bardha
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit perball banesave te bardha mobiluar, banes e re 65m2, me te gjitha elemntet e reja
Banesa posedon:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »